Novinky

Půjčky - novinky

Nebankovní půjčky jsou stále výhodnější. Jakými výhodami se pyšní nyní?

29. listopadu v 08:07 - Určitě jste už slyšeli o nebankovních půjčkách. Člověk je registruje doslova denně, a to jak při surfování na internetu, tak v mnohých televizních reklamách, řada z nich se dostala také do televizních seriálů, které dnes a denně sledujeme.

Půjčky nemusí být jen bankovní

29. října v 08:12 - I když žijeme v moderní době, v níž na nás nebankovní půjčky koukají zpoza každého rohu, lidé jsou stále toho názoru, že si v případě potřeby peněz musí vzít bankovní úvěr. Je to zkrátka něco, co máme ve svých hlavách zafixováno a co se jen velmi těžko přepisuje.

Tipy, jak ušetřit a tím se vyhnout půjčkám

26. září v 08:13 - Půjčky na nás dnes zírají zpoza každého rohu. Narazíme na ně při surfování na internetu, také při sledování našeho oblíbeného seriálu, jelikož jsou do nich zakomponované, a když do nich zakomponované nejsou, čekají nás v reklamách, kterých je zbytečně moc.

Výhody půjček Rerum před ostatními půjčkami

20. října v 11:23 - Na internetu dneska najdete celou řadu půjček, které můžete využít. Samozřejmě otázkou mnohdy je, jaké půjčky jsou opravdu férové a s jakými se vyplatí spolupracovat. Nyní pro vás máme jeden tip – jedná se o nebankovní půjčky Rerum, které se od jiných nebankovních půjček poměrně liší, a to hlavně několika výhodami. Jestliže se ptáte, jaké to výhody jsou, čtěte dále, protože vám je v krátkém seznamu přinášíme černé na bílém.

Krátkodobé nebankovní půjčky online

15. června v 11:42 - Současným trendem je stále větší využívání online prostředí pro jakékoli služby a svět půjček není výjimkou. Přístup na internet umožňuje půjčit si velmi rychle peníze v podstatě odkudkoli a do značné míry tak zvyšuje počet lidí se šancí půjčit si. Ne každý chce totiž jezdit a často i opakovaně do banky vzdálené třeba desítky kilometrů od jeho bydliště.

Nebankovní půjčky Praha

17. prosince v 10:45 - Trh s nebankovními půjčkami zažívá již od roku 2001 rozkvět, ač jsou na něm patrna období poklesu z důvodu hospodářské krize (například ta z roku 2009). Poslední údaje z roku 2015 hovoří o tom, že celkem jejich počty už přesáhly šedesát tisíc. Nejvíce poskytovatelů působí samozřejmě v Praze. Ač má legislativa v České republice dosud rezervy, průlomem byl v oblasti poskytování úvěrů hlavně zákon č. 321/2001 Sb., který nabyl účinnosti v lednu roku 2002. Novinkou bylo zejména zavedení ukazatele RPSN, který velmi usnadnil laické veřejnosti orientaci v tomto tématu.

Nebankovní půjčky Brno

10. prosince v 10:38 - Moravská metropole Brno má pověst města, kde to žije. A že je život drahý, všichni víme. Občas na nás dokonce vycení zuby, ukáže svou odvrácenou tvář a dá nám poznat, zač je toho loket. Vždycky je však příliš brzy házet flintu do žita. Ať narazíte na jakýkoliv problém, dá-li se vyřešit penězi, jako kdyby se už stalo. Proto jsou tu nebankovní půjčky Brno.